Posted by : NightTheFox

Önceki Bölüm | Özet | Sonraki Bölüm

Bu bölümde de uyarımı yapıyorum. 2 haftaya kadar bölüm gelmeyebilir buraya. Birkaç gün kendime tatil veriyorum. Çeviri yapamayacağım ve ondan sonra da tercihler açıklanacak kayıt yaptırma işleriydi falan falan derken beni 18'ine kadar göremeyebilirsiniz. Bu hafta normalde 2 bölüm atacaktım. 3. bölüm yani bu bölüm bir sonraki haftanın bölümü.

Çeviren: NightTheFox, Morikas
Düzenleme/Çeviri Kontrol: NightTheFox

İki el Shui Ruo'nun hassas tenine dokunuyor, parmaklar hafif kıvrılmış, görünmez bir güç onun vücuduna giriyordu, dışarıdan içeriye, vücudunu rahatlamış hissettiriyordu.

Her şey bittiğinde, dışarısı kararmıştı, çoktan akşam olmuştu, Ling Chen'in kıyafetleri tamamen ter içinde kalmıştı, ellerini çekti, derin bir rahatlamayla bir oh çekti. Shui Ruo'nun uyuyor olup olmadığını kontrol etti, huzurlu bir şekilde uyuyordu. Ling Chen onun vücudu üstüne bir battaniye koydu, hafifçe yürüdü kapıyı açtı ve dışarı çıktı.

Kapıyı kapattıktan sonra Ling Chen kendini tutmadan nefes nefese kaldı, duvara yaslandı ve hareket edemedi. Shui Ruo'ya her masaj yapışında tamamen yorgun düşüyordu, bu sadece bir masaj değildi. Shui Ruo'nun bu zamana kadar dayanması derin bir şekilde buna bağlıydı.

Ellerini esnetti, sessizce elinin üstündeki kırmızı nokta bakarken, Ling Chen'in gözleri kısıldı, kısık bir sesle kendine konuştu: "HELL, o zaman, senden nefret ediyordum, seni bin parçaya bölmek istiyordum. Fakat şimdi sana teşekkür etmeliymişim gibi görünüyor...... Hiç değilse sen olamasan...... 10 yıl önce ölmüş olurdum......"

"Isrock yüzünden ölmüş......"

Ling Chen tüm gücünü harcamıştı; saatler boyunca uyuyakalmış ve geç uyanmıştı, acele bir şekilde dışarı yiyecek almaya çıktı, Shui Ruo'nun aç olacağından korkarak. Uzun bir süre meşguldü, dışarıda çoktan gece olmuştu, Shui Ruo'yu yıkadı, yatağa koydu ve kısa bir süre sonra Shui Ruo uykuya dalmıştı, yüzünde gülücükler açıyordu, kendi mutlu geleceğini düşünürken.

Shui Ruo uyuduktan sonra, Ling Chen duruşunu düzeltti ve Mistik Ay'a girdi.

"DING... Mistik Ay'a tekrar hoşgeldiniz, size iyi deneyimler dileriz."

Ling Chen bir önceki konumunda belirdi, 'Unutulmuş Mağara' dördüncü bölgede, beşinci bölgeye geçen taş kapının önünde.

İleriye bir adım attı, beşinci bölgeye girmeden önce, ani bir tehlike hissi tekrar başlamıştı, Ling Chen dişlerini gıcırdattı, şu anki durumuna ve eşyalarına göz attı, ardından ileriye adım attı. Sadece bir yol vardı, ne kadar tereddüte düşse bile bu sadece zaman kaybıydı, sadece ilerleyebilir ve bununla kafa kafaya yüzleşebilirdi.

Sarsıntı.....

Beşinci bölgeye girdikten sonra, arkasında taş kapı, çok tehlikeli bir atmosfer Ling Chen'in vücudundan ve zihninden geçip gitti. Dikkatlice önüne baktı, bu bölgenin büyüklüğü de diğerleriyle aynıydı, 50 metre kadar dairesel bir bölge, öncekilerden tek farkı merkezde 7 ya da 8 metre büyüklüğünde siyah ve yeşil sıradışı şekilli bir şey vrdı.

Vrak......

Vrak......

Taş kapı kapandığı anda, başka bir şey uyandı, garip ve korkunç bir çığlık Ling Chen'in kulaklarına girdi, kaynağı......

İlerideki devasa objeydi.

Vrak......

Vrak......

Vrak!!!!(FUS RO DAH!!! Niyeyse aklıma ilk bu geldi :D eheheh FUS RO VRAK)

Derin ve kasvetli bir ses, siyah cisim yavaşça kıpırdadı, ardından bir anda yükseğe zıpladı, Ling Chen istemsizce bir adım geriye attı, yukarıya bakarak, gözleri kısıldı ve canavara odaklandı, iki koca pençenin çıktığını gördü, bu pençeler topaklarla kaplanmıştı, sonu deriydi. Havadan düştüğü sırada, çirkin vücudu Ling Chen’in önünde durdu, iki koca göz aşağıya baktı, vahşi ve kan dondurucu öldürme niyeti saçıyorlardı.

Bu bir Kara Kurbağasıydı……. Yeşil siyah devasa bir kara kurbağası, bir tepe kadar büyük, Ling Chen’e bakıyordu.!!

[Açgözlü Dev Kara Kurbağası]: Tip:Hayvan, Seviye: 10, HP: ????? Açıklama: Tanımlanamayan devasa kara kurbağası.

Önünde beliren bu devasa kurbağanın statlarını incelerken. Derin bir nefes aldı.

Bu devasa kara kurbağası…… bir seviye 10 fairy idi!!

Bu kadar şiddetli bir tehlike hissi olmasına şaşmamalı. Taş kapının arkasında bir seviye 10 fairy ile karşılaşacağını hiç düşünmemişti. Bir Lord Boss’un üzerindeki bir şey, Fairy Kalite. Lord Boss ile Fairy arasında sadece bir kademe fark vardı fakat kuvvetleri birbirinden çok uzaktı. Bir Lord Boss güçlüydü, fakat oyuncular yeterince kadroya sahipse ve yeterli ekipmanlarıyla birlikte birbirleriyle uyumlu çalışabiliyorlarsa kazanabilirlerdi, lakin, aynı seviyedeki bir Fairy Boss oyuncular için yenmesi imkansız bir şeydi. Seviye 10 bir fairy canavarın üstesinden gelebilmek için, 1000 adet seviye 10 oyuncu olsa bile kesin bir zafer söylenemezdi. Eğer başarı şansı istiyorlarsa, seviye 50 bir Fairy Boss yüksek sayıda seviye 100 oyuncu gerektiriyordu. Tek başına savaşmaz başlı başına bir fantaziydi. Özellikle başlangıç aşamalarında, sınıflar, yetenekler ve statlar tamamlanmamışken, yeni bir oyuncunun bir Fairy Boss’a karşı savaşması imkansızdı. Aynı zamanda, fairy Boss da acemi köyünde belirmiyordu.

Fakat Ling Chen’in önünde, gerçek bir Fairy Boss duruyordu!(TLÇN: Şans stat’ından olmalı ehehe :D)

Geriye adım atarak, Ling Chen sadece beş hece düşünebiliyordu, ye ni le mez di. Seviye 10 bir Fairy Boss.... Fairy Boss acemi köyüne bu kadar yakında(TLÇN: 3.36kmlik düşüşü eklemezsek) belirebilirdi!(TLÇN:Dostum senin ilk önce seviye atlayıp daha fazla görev alman gerekiyordu…. sen kısayola girdin….). Bu sağduyuya çok karşıydı!(TLÇN: Sanki sende çok sağduyu var ya!!!!) Böyle bir canavar, tüm statları kuvvette olmasına rağmen, elindeki gümüş silah ile bile, onun defansını kırmak imkansız bir görevdi. Bir Fairy Boss’un çok sayıda yeteneği ve güçlü saldırıları vardı, onlarla normal, elit ya da lord boss canavarlarla ilgilendiği gibi ilgilenemezdi.

Vrak......

Vrak......

Vrak!!!!

Her bastırılmış çığlıkta, Ling Chen’in kalbi daha hızlı atıyordu, ve sonunda, kurbağa barışçıl bir şekilde kalmadı, şiddetle sıçradı, kendini Ling Chen’e doğru attı. Açgözlü Dev Kara Kurbağası büyük bir boyuta sahipti, fakat zıplama yeteneği öyleydi ki, 20 metreden fazla zıpladı, direkt olarak Ling Chen’i merkez olan bir noktaya doğru , bir tepe büyüklüğündeki vücudu düşüyordu.

Ling Chen Açgözlü Kara Kurbağasından kaçabilmek için maksimum hızıyla yana doğru koştu… yapabileceğinin en iyisini denedi, yerdeki gölgeyi gözlemlerken, kurbağa yere yakınlaşıyor ve yakınlaşıyordu, düşüş noktasının dışına çıkmış olsa bile, yere indiğindeki artçı dalga ona yine vuracaktı… saldırı menzili çok büyük!

Başka seçenek yok!!!

Bir anda, bir iksir şişesini dikledi.

“Ding… [Wang Ji’nin Özel Hız İksiri]’ni kullandınız: Hareket Hızı +20, 1 saat devam eder.

Buuuum!!!

Açgözlü Dev Kurbağanın vücudu sertçe yere düştü, tüm yer sallandı ve sarsılıyordu, Ling Chen neredeyse takıldı ve yere düştü, düşünecek zamanı yoktu, durmaya cesaret edemedi, büyük bir efor ile vücudunu sabitleştirdi ve dev kurbağadan ileriye koştu. Rahat bir şekilde hissediyordu, kurbağa yere indiğinde devasa pençelerini kullanmış ve arkasından sadece birkaç santimetreyle kaçırmıştı.

Eğer iksiri içmemiş olsaydı, pençelerin altında ezilmiş olurdu.

Dev kurbağanın zıttı tarafa doğru koştu, Ling Chen sert nefesler alıyordu, alnı terle kaplanmıştı, kılıcını sıkıca kavradı.

Bir Fairy Boss karşısında… ne yapabilirdi ki?

Kaçmak? İleriye hiçbir yol yoktu, kapı kapalıydı, nereye kaçabilirdi? Onu yenmek? Bir seviye 5, acemi eğitim aşamasında, bir Fairy Boss’u öldürecek! Vazgeç, öl ve acemi köyüne dön!?

Isrock benim canımı alamadı...

Cehennemden bile daha berbat olan o yerde, onlar bir bir öldü……. Hayatta olan yalnız benim…… O yer bile, benim canımı alamadı, benim irademi parçalayamadı...

“Dünyadaki en korkutucu adam” olarak çağırılan biri bile benim elimde öldü ...

Dünyada benim, pes etmemi ve ölmemi sağlayabilecek hiçbir şey yok!!!

Ling Chen’in gözleri yavaş yavaş soğudu, arkasını döndü ve kurbağa ile yüzleşti, kılıcını yavaşça kaldırdı...

En umutsuz durumlar bile, benim canımı alamadı… Çirkin bir kara kurbağası, beni öldürme hakkına sahip değil!!!

Ling Chen beyaz bir parşömen çıkardı, onu Dev Kara Kurbağasına doğru yöneltti… bu köy şefi tarafından verilen [Tarama Parşömeni] idi, bu bir canavarın bilgilerini tarayabilen parşömendi.(ÇN:Nerede aldığını hatırlamıyorsanız 9. bölümü tekrar okuyun. EpikNovel’de bulabilirsiniz.)

[Açgözlü Dev Kara Kurbağası]: Tip: Hayvan, Seviye: 10, Kalite: Fairy, HP 80000, antik kara kurbağası klanının neslinden, uzun zaman önce neslinin tükenmesi gerekiyordu. Bu boşluğun içinde ne zaman belirdi bilmiyor fakat burayı hiç terketmedi, bir şeyi koruyor gibi gözüküyor. Vücudu ağır bir şekilde bozulmuş, güçlü bir defansa ve toprak elementi yeteneklere sahip.

Pasif yetenekler: % 60 Toprak Direnci, yüksek fiziksel savunma, sersemletme, zehir, taşlaşma bağışıklılığı.(ÇN)
(ÇN: Herhalde burada medusanın gözlerine bakanı taş yapma yeteneği tarzındaki yeteneklerden bahsediyor, o değilse de bir Stun efektine karşı bağışıklığı var demektir. Yani domuzlardan hatırlayabileceğiniz şu ağaca çarptığı vakit bayılıp yere düşüyor ya, benim aklıma ilk o geldi :D)

Saldırı:

[Sıçrama]: Yüksek bir zıplama, heybetli vücudu düşmana doğru sıçrar, küçük bir mesafede şok dalgası oluşturur, baş dönmesi ve düşmeye sebep olabilir, kullanım sıklığı: Yüksek

[Delici dil]: Aniden dev dilini dışarı fırlatır ve önündeki tüm hedefleri deler geçer, menzili 12x1, hızlı ve hiç uyarı olmaksızın saldırabilir, kaçması aşırı derecede zorlu. Kullanım sıklığı: Çok yüksek.

[Taş Fırlatma]: hedefe büyük bir kaya fırlatma, kaya indikten sonra patlar, patlama aralığı iniş noktasından itibaren 5 × 5 lik bir alanı kapsar. kullanım sıklığı: Orta.

[Taş Yağmuru] Yükseğe zıplar ve yerin titremesini sağlar, 20 metredeki tüm hedeflerin dengesini bozar ve ardından toprak elementini kullanarak vücudundan 20 metrelik mesafeye taş çağırır, taşların baş dönmesi etkisi verme şansı var. Düşen taşların sıklığı çok yükse, kaçması çok güç. Aktive edildikten sonra, 3 saniyeliğine sabit duruma girer, hareket edemez, Kullanım sıklığı: Orta-Az

[Hırslı Sonik Dalgası]: Hedefin aklıyla oynayan tehlikeli sesaltı dalgalar yayar, 50 metre içindeki tüm hedeflerin 100% oranla en az 5 saniye şaşkınlık durumuna girmelerini sağlar. Kullanım Sıklığı: Düşük.

[Yer Yarmak]: Vücudundaki tüm toprak elementini yere saldırmak için kullanır, etrafındaki 30 metrelik toprağı atışlı hale getirir, etrafındaki hedeflere fark gözetmeksizin saldırır, sersemletme şansı ile, kaplı alanda kaçış şansı yoktur, aktive ettikten sonra vücut en az 8 saniye sabit duruma girer, defans 30 saniye boyunca 0’a düşer, ayrıca 30 saniye boyunca toprak elementi kullanamaz. Kullanım Sıklığı: HP 10%’un altındayken etkinleşir, günde yalnızca bir kez kullanılabilir.

Zayıflık: Rüzgar Özelliği Direnci % 30, baş bölgesindeki defansı nispeten daha zayıf.

{ 18 yorum ... read them below or Comment }

 1. Çeviri ve edit için teşekkürler :) elinize emeğinize sağlık

  YanıtlaSil
 2. evet ben oyumu bizimki sonunda 2.ölümünü görcek diyorum siz ne diyorsunuz oylamayı bu yorumla açıyorum :D

  YanıtlaSil
 3. Adamda sağlam ... varmış gözünü kırpmadan saldırmaya karar verdiğine göre :) Emeklerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 4. Eline sağlık. Bölüm için teşekkürler. ...

  YanıtlaSil
 5. Bolum icin tesekkurler. Tercihlerde kolayliklar dilerim.

  YanıtlaSil
 6. Bolum icin tesekkurler. Tercihlerde kolayliklar dilerim.

  YanıtlaSil
 7. 80000 olduğuna emin misin ? 8000 bin olmasın ABİİİİİİ 80000 BİN ÖLDÜRENE KADAR KAÇ KERE TEK YER LANNN!!!!!

  YanıtlaSil
 8. .... Tuttu baska bisey demiyorum 😂😂

  YanıtlaSil
 9. .... Tuttu baska bisey demiyorum 😂😂

  YanıtlaSil
 10. Oha lan o ne onlar stat olmamalı

  YanıtlaSil
 11. şu yetenekleri kazansa öldürürken anca öldürmeye değer valla

  YanıtlaSil
 12. Teşekkürler ellerine sağlık,seri süper,umarım yarım kalmaz.

  YanıtlaSil
 13. Örümcekten aldığı zehir, kurbağanın 24.000 HP değerini görürebilir. Ama İksiri önce değil, HP'si 24.000'nin altına düştüğünde kullanması daha makul olur.
  Kılıcından gelen sersemletme bağışıklığı var, sersemletme saldırıları işe yaramaz.
  Yani bizimkisi iksirlere dayanıp vur-kaç yapmalı ama biter mi 56.000 HP ya :S
  Bu yaratıklar bir yandan iyileşmiyorlar mı bir de ya? Kaç saat kapışıyorlar böyle novellerde BOSS'larla ama gerçek oyunlarda iyileşme özelliği oluyor genelde yaratıkların, kesiyorsun kesiyorsun HP geri yükseliyor :S
  Neyse; elinize sağlık, kolay gelsin :)

  YanıtlaSil

Sohbet

Yeni Bölüm Geldiğinde Haberin Olsun

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Copyright © 2013 Aozora Çeviri Grubu - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan