Posted by : NightTheFoxÇeviren: NightTheFox, Morikas
Çeviri Kontrol: NightTheFox

Ling Chen sadece bir dev solucan karşısında hiçbir baskı hissetmedi, fakat bu onun karşısındakiyle dikkatsizce yüzleşeceği anlamına gelmezdi.  Aksine, yüzünde dikkatli bir ifade vardı ve vücudundaki tüm sinirler geriliyordu. İleriye bir adım attı, sağ eli hızlıca bir yay çizdi, dev solucanın vücudunu kesti ve ardından o karşılık veremeden hızlıca geriye çekildi, devasa solucanın vurma şansını yok ederek.

Dev solucanın karşısında, vücudunun etrafında hızlıca dönerek en çok saldırı oranı olan metodu kullanmadı, çünkü bu dev solucanın önünde, arkasında, sağında ya da solunda olman bir fark yaratmıyordu, tüm açılardan arkasını dönmeden saldırabilirdi.. Yani, Ling Chen bir açık bulduğu anda, geri çekilebileceği en iyi nokta geriye doğruydu. Dev solucanın vücudu devasa olsa da, hareket hızı Ling Chen’inkinden çok da farklı değildi. Patlayıcı bir güçle yaptığı uçan saldırısı 1 saniyelik hareketsiz bir hazırlık gerektiriyordu. Yakın mesafede bile onu rahatlıkla atlatabilirdi, bu şekilde hareketlerini kontrol etmesi fazla enerji ya da düşünce harcamıyordu.

Bundan dolayı, vurduktan sonra geri çekiliyor ve dev solucanın saldırısının ardından çabucak oluşan açığa doğru ilerliyordu, ilk vuruştan sonra başka bir yere zıplıyordu. Geri çekilemediği zaman ya da diğer dev solucanları uyaracak gibi olunca, boşluktaki saldırı şansını kullanmıyor ve başka bir yönden geriye kaçıyordu. Bu şekilde zekası olmayan solucan Ling Chen’i takip edip tozunu yutuyordu, Ling Chen tarafından bir uçtan öbür uca gidiyor ve o uçtan tekrar diğer uca gidiyordu.

Aynı seviye oyuncular kendi seviyelerindeki ya da statülerindeki canavarları rahatlıkla yenebilirlerdi. Bunun en büyük sebebi canavarların insanlarla kıyaslanabilecek zekalarının olmamasıydı. Dev solucanın defansı tamamen çöptü fakat sıyrılma oranı çok yüksekti. 3 vuruştan sadece 1 tanesi yerini buluyordu, ancak solucanın HP’si her halukarda hızlı bir şekilde düşüyordu. Ling Chen’in bir vuruşu onun 1/20’lik bir HP’sini alıyordu, beş dakika sonra, ilk dev solucan kulak tırmalayan bir sesle yere düştü.

“DING… Başarılı bir şekilde 3 yıldız elit “Lanetli Dev Solucan” öldürdünüz, Şöhret+15, YP+15.”

Çok fazla enerji harcamadan ve hiçbir tehlikeyle karşılaşmadan, ilk dev solucan düştü, 15 YP ve 15 Şöhret vererek. Vücudunun yanında, mavi bir ışık belli belirsiz parıldıyordu. Ling Chen bir nefes çekti, ileri gidip yerden onu aldı.

[Kaya İğnesi]: Tip: Bıçak, Kalite: Demir. Ekipman Gereksinimi: Suikastçi sınıfı LV5 ya da üzeri, demirden dövülen keskin bıçak, zayıf toprak elementi içerir. Özellikler: Saldırı+12, Saldırı Hızı+30, saldırılar ekstra 5 toprak hasarı verir.

Bıçaklar en yüksek saldırı hızına sahip olan silahlardı, her bıçak farklı seviyede saldırı hızı veriyordu. Fakat bu bıçak açık bir şekilde Ling Chen’in bir işine yaramıyordu. Onu kenara koyarak, önceki yaptıklarını tekrarları, yerden bir taş aldı, başka bir dev solucana doğru fırlattı.

İkinici solucan anında çekilmişti. Ling Chen arkasını döndü ve geri çekildi, aklına yatan bir noktaya kadar onu sürükledi ve bir önceki saldırı metodunu gerçekleştirdi.

Onları bu şekilde ileri geri götürme metodunu kullanarak saldırması ve onları bir bir halletmesi durumuyla, ortalama 5 dakikada dev solucanlardan birinin HP’si temizleniyordu, onun EXP’si ve Şöhreti olarak. Ayrıca zaman zaman da LV5 bir ekipman vererek.

“DING… Başarılı bir şekilde 3 yıldız elit “Lanetli Dev Solucan” öldürdünüz, Şöhret+15, YP+15.”

“DING… Başarılı bir şekilde 3 yıldız elit “Lanetli Dev Solucan” öldürdünüz, Şöhret+15, YP+15.”

Ling Chen dev solucanları çekme işlemine ve ardından aynı metodu kullanarak onları ayrı ayrı öldürmeye devam etti. Zaman yavaşça bu tozlu boşlukta geçti, tıslama sesi de azalmaya devam etti. Sonunda, bir saat sonra, onuncu dev solucan da son tıslamayla birlikte bir çamur gibi düştü. İki gümüş ve bir kırmızı parıltıyı vücudundan düşürerek.

“DING… Başarılı bir şekilde 3 yıldız elit “Lanetli Dev Solucan” öldürdünüz, Şöhret+15, YP+15.””

“DING… Tebrikler seviye atladınız, şimdi LV5, HP+10, MP+10, 5 SP kazandınız.”

Elit yaratıkları öldürmek sadeye YP ve şöhret vermiyor, ayrıca iyi bir miktar da EXP veriyordu. Son dev solucanı öldürünce, Ling Chen’in LV4 deneyim çubuğu anında doldu ve LV5’e seviye atladı.

“DING… Başarıyla tüm ‘Lanetli Dev Solucan’ları öldürdünüz, Unutulmuş Mağaranın dördüncü bölgesine giden kapı açıldı.”

Taş kapının açılırken çıkarttığı sarsıntı sesi tekrar duyuldu, önündeki duvarda, bir gizli kapı yavaşça açıldı.

Son dev solucanın vücuduna gelerek, Ling Chen gümüşleri ve kırmızı bir ışık çıkartan objeyi yerden aldı… Düşündüğü gibi, bu bir enerji kristaliydi.

[Başlangıç Kuvvet Kristali]: Tip: Enerji Kristali, Kalite: Başlangıç, Özellik: Ateş, Efekt: Fiziksel Saldırı Kuvveti +3%.

Bu Ling Chen’in bir canavardan aldığı ilk enerji kristaliydi ve en düşük seviyedendi. Bir enerji kristalinin düşme oranının ne kadar düşük olduğunu anlamak kolaydı. Enerji Kristallerinden daha yüksek enerji kürelerinin ne kadar nadir olduğunu düşünün. Ling Chen bileğini kaldırarak Ay Tanrısı Bilekliğindeki boşluğa enerji kristaliyle dokundu, zayıf kırmızı bir ışık parıldadı, “Yerleştirme Başarılı” bu aksiyonu takip etti ve başlangıç güç kristali mükemmel bir şekilde Ay Tanrısı Bilekliğinde yerini aldı, saldırı gücü de aynı zamanda 3% arttı.

10 dev solucan toplamda bir adet başlangıç enerji kristali ve 5 parça ekipman düşürdü, 1 demir kalite kaya iğnesi, 1 demir kalite metal kalkan, ve 3 parça anında kullanabileceği ekipman.

[Hayvan Derisi Zırh]: Tip: Üst Giysisi, Kalite: Bronz, Ekipman Gereksinimi: LV5 ve üzeri herhangi bir sınıf, bir hayvan derisinden yapılmış sert zırh, hafif bir toprak elementiyle parlıyor, Özellikler: Defans +12, Bünye +3,  Toprak elementi dayanıklılığı+3%

[Hayvan Derisi Pantolon]: Tip: Alt Giysisi, Kalite: Bronz, Ekipman Gereksinimleri: LV5 ve üzeri herhangi bir sınıf, hayvan derisinden yapılma sert pantolon, zayıf toprak elementiyle parlıyor, Özellikler: Defans+10, HP+20, Toprak elementi dayanıklılığı+3%

[Çevik Yüzük]: Tip: Yüzük, Kalite: Demir, Ekipman Gereksinimleri: Yok. Ruhani özellikler barındıran bir yüzük. Özellikler: Çeviklik+2, İsabet Oranı+2

10 adet 3 yıldız elit sadece 5 parça ekipman düşürdü fakat yine de yeterince kibardı ve bir enerji kristaliyle inanılmaz nadir aksesuar tipi ekipman düşürdü - Çevik Yüzük, Ling Chen için, seviyesinin LV5 olması sadece 1 seviyeden 5’e yükselmek değildi, sonunda kullanabileceği o ekipmanlar ortalama özelliklerinin büyük bir değişikliğe uğrayacağını gösteriyordu.

Hayvan Derisi Zırhı, Hayvan Derisi Pantolonu, Çevik Yüzüğü giydi ve ardından Acemi Kılıcı bir kenara atarak, Acemi Köyü Demircisinin kendisi için özel olarak dövdüğü Kurt Dişi Kılıcı giydi, ardından Demir Bilekliği ve Kurt Derisi Botları giydi, tüm acemi ekipmanları değiştirdi. Kafa ekipmanı ve aksesuar ekipmanı dışında tüm vücudu en az demir ekipmanla kaplanmıştı, ortalama özellikleri iyice artarak.

Karakter: Ling Tian

Seviye: 5; Sınıf: Savaşçı Çırağı; Krallık: None

Şöhret: 485; Para: 3 altın, 0 gümüş, 0 bakır: YP: 220

Basit Özellikler: Kuvvet: 38, Bünye: 10, Çeviklik: 9, Ruh: 5

İçsel Özellikler: Şans: 5; Anlama: 5

HP: 270

MP: 100

Fiziksel Saldırı Gücü: 92

Büyülü Saldırı Gücü: 10

Fiziksel Savunma: 25

Vuruş Oranı: 13; Sıyrılma Oranı: 9

Kritik Vuruş Oranı: 7%; Delici Oranı: 6% 

Saldırı Hızı: 100%; Hareket Hızı: 100%

Elemental Dayanıklılık: Su: 0%; Ateş: 0%; Rüzgar: 0%; Şimşek: 0%; Toprak: 6%; Işık: 0%; Karanlık: 0%


Tüm yeni ekipmanlarını giydiğinde, Ling Chen'in genel özellikleri yukarı fırladı. Şimdiki özelliklerine bakınca, Ling Chen emindi, bu durumdayken az önceki dev solucanlara saldırsaydı, verimliliği en az iki katı kadar olurdu. Büyük ölçüde artan sadece istatistikleri değildi, onun YP leri, şimdiden 220 puana yükselmişti.

Yetenek sayfasını açtı, YP lerini sahip olduğu 2 yeteneğine verdi, anında , beyaz bir ışığın içinde, Tam Güç Vuruşu ve Küçük Hilal Kesişi tekrar seviye atladı.

[Tam Güç Vuruşu]: Şimdiki Seviye: LV5, En Yüksek Seviye: LV5. Maksimum seviyeye erişildi. Savaşçı Çırakları için başlangıç yeteneği, elindeki silahı karşındaki hedefe tüm gücünle vurmak için kullanmak, 150% hasar, 2% şansla hedefi 23 saniye boyunca sersemleştirme, MP Harcaması:5, Bekleme Süresi: 0 Saniye.

[Küçük Hilal Kesişi]: Şimdiki seviye:LV4, En Yüksek Seviye:LV5. LV5'e Geliştirmek İçin Puan: 150. Savaşçı Çırakları için başlangıç yeteneği, silahları ileriyi kesip küçük bir kılıç yayı çizer, normal saldırının 130%'unu 4 metre içindeki 4 hedefe uygular, MP Harcaması: 7 puan, Bekleme Süresi: Yok..

Tam Güç Vuruşu maksimum seviyesine ulaştığında, gücü de zirveye ulaşmış, aynı zamanda, bir sersemletme şansı da eklenmişti. Küçük Hilal Kesişi'nin, gücü, saldırı menzili, hedef sayısı ve verdiği zarar, hepsi artmıştı. İki yetenekle işi bittiğinde, hala 40 yetenek puanı kalmıştı. Eğer 100 YP daha kazanırsa, LV5’deyken 2 çaylak yeteneği de maksimum seviyesine ulaşmış olacak, normal LV10 oyuncuların bile ulaşmasının mümkün olmadığı bir konuma ulaşacaktı.

Onun şu anki durumu birkaç dakika öncesiyle kıyaslanamazdı, Ling Chen açık kapıya doğru yürürken düşündü, 3. Bölge 10 adet 3 yıldızlı elit tarafından korunuyordu… Öyleyse önünde ki bölge, çok büyük olasılıkla bir Lord BOSS tarafından korunuyordu!! Eğer Lv4 olsaydı, girmeden önce olası durumları ve çeşitli başa çıkma yollarını düşünmek için nispeten uzun bir miktarda zaman harcayabilirdi, ancak şimdi, 2 adet lv5 Lord BOSS onu bekliyor olsa bile, o korkmuyordu.

“DING….. Unutulmuş Mağara'nın dördüncü bölgesine girdiniz, dördüncü bölge 'Cehennem Örümceği' tarafından korunuyor, lütfen savaşa hazırlıklı olun.”

Sarsıntı…….

Daha önce olduğu gibi, o girdiği anda, bir kez daha onun geri çekilme yolunu keserek, taş kapı arkasından otomatik olarak kapandı. Önünde, 1 metre boyundaki bir siyah figür hareketsiz duruyor, sanki onun gelişini bekliyordu. Ling Chen'i gördüğü anda, iki soğuk koyu yeşil nokta onun vücudu üzerine kitlendi. 

Bu dev bir siyah örümcek!

{ 20 yorum ... read them below or Comment }

 1. Elinize sağlık anlaşılan tercihleri yapmışsın

  YanıtlaSil
 2. eline saglık. Karakter tanıtımında LVL4 demişsin LVL5 olacaktı

  YanıtlaSil
 3. eline sağlık aynen lvl 4 yazmışsın

  YanıtlaSil
 4. örümcek yüzüklerin efendisinden alıntı bölümler için teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. Elinize sağlık, devamını heyecanla bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 6. Eline sağlık. Bölüm için teşekkürler. ...

  YanıtlaSil
 7. Eline emeğine sağlık. Bölüm için teşekkürler. Uni Tercihlerin istedigin gibi olur umarim

  YanıtlaSil
 8. Eline koluna yuregine saglik insallah istedigin bolumu kazanırsın

  YanıtlaSil
 9. Eline koluna yuregine saglik insallah istedigin bolumu kazanırsın

  YanıtlaSil

Sohbet

Yeni Bölüm Geldiğinde Haberin Olsun

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Copyright © 2013 Aozora Çeviri Grubu - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan