Posted by : NightTheFox


Önceki Bölüm | Özet | Sonraki Bölüm


Çeviren: NightTheFox

"Usta Wang bu istediğiniz 100 kurt dişi." Ling Chen demirhaneye girerken bunları söyledi ve 100 kurt dişini demirciye verdi.

"Oh! Cidden bu kadar kısa sürede bu görevi tamamladın." Demirci 100 kurt dişini aldı ve ona şaşırmış bir şekilde baktı. Bir bakışta Ling Chen'in sadece LV3 olduğunu görebilirdi. Bu görevi daha bu seviyedeyken bu kadar kısa bir sürede tamamlaması onu gerçekten şaşırtmıştı.

"Usta Wang, eğer bunlar demircilikte kullanılıyorsa, bu dişlerler biraz daha iyi olur mu." Ling Chen kurt liderinin dokuz keskin dişini çıkarttı ve demircinin önüne koydu.

"Bu ...... Oh! Bu kurt liderinin keskin dişleri. Eğer bunları döverken kullanırsam, daha iyi bir silah yapabilirim. Genç kahraman, sen cidden kurt liderini öldürmüşsün, bu gerçekten bir sürpriz oldu."

Demirci şaşkın bir görüntüye sahipti. Tekrar Ling Chen'e baktı, biraz düşündü ve konuşmaya başladı: "En azından 100 kurt ve bunu yanında kurt liderini LV3'de öldürmek, görünen o ki sen gerçek bir kahramansın, sana ödül olarak çelik bıçak vermeye hazırdım, fakat normal silahlar sana uyuyor gibi gelmedi. Eğer kurt liderinden aldığın bu dişleri bana verirsen, sana daha iyi bir silah yapabilirim."

"Ding.......... 9 [Keskin Kurt Dişi]'ni demirciye teslim edip onun sizin için bilinmeyen bir silah yapmasına izin verecek misiniz?"

Bunun hakkında düşünmeye bile gerek yok, Ling Chen hemen kabul etti ve tüm dişleri demirciye verdi.

Demirci onayladı. "Güzel... Bunu dövmek için biraz zamana ihtiyacım var, fakat çok uzun sürmeyecek, iki saat sonra beni bulmaya gel, umarım seni şaşırtabilirim."

Demirci bunu söyledi ve demir ocağını hazırlamaya başladı.

"Usta Wang, samandan evde yaşayan yaşlı kim? Kim olduğunu biliyor musun?" Ling Chen sordu, o yaşlı adamın tokatı tarafından oluşturulan hasarın görüntüsü beyninde tekrar canlandı. Bu bir çok oyuncuyu şoke etmişti, o da buna dahil.

Demirci arkasını dönmedi ve açıkça söyledi: "Bilmiyorum, deli olduğu dışında köydeki insanlar onun hakkında hiçbir şey bilmiyorlar. O çılgın biri ve çok tehlikeli, ona yaklaşmaya çalışma". Daha fazla işe yarar bir bilgi alamayan Ling Chen vazgeçmek zorunda kaldı, saate baktı ve demircinin dükkanında çevrimdışı oldu.

Normal akşam yemeğinde, Ruo'nun yemesine yardım ettikten sonra, ona video oyunları oynarken bir saatten daha uzun bir süre eşlik etti ve ardından onu banyoya götürdü. Sevgili kardeşine her gün titiz bir şekilde bakıyordu. Gece çökünce, Shui Ruo'nun yumuşak vücuduna sarılıyor, huzur dolu bir şekilde uyumasını izliyordu. Üç yıl önce, Isrock'a yakalanmıştı, ebeveynleri de Isrock'a yakalanmış ve bir yıl sonra ölmüştü. Bu Shui Ruo'nun hayatındaki en karanlık ve umutsuz anlarıydı. O süre içinde, her gece Ling Chen'le uyumuştu ve bu alışkanlığından vazgeçemez hale gelmişti. İki yıl boyunca, her gün.

Shui Ruo'nun yanına yatarak, Ling Chen gözlerini kapadı fakat uyumadı, onun yerine Mistik Ay dünyasına tekrar girdi. Dükkan Sahibinin kendisine verdiği görevi tamamlamak için 1000 kurt dişine ihtiyacı vardı, kurtlarla uzun bir süre savaşması gerekiyordu. Ancak, 4. seviyeye yaklaşan oyuncuların sayısı artıyordu, onlar bu bölgeye daha çok ilgi duyacaklar ve Kurt Uçurumuna ilgi duyan daha çok oyunucu olacaktı, onlar seviye atlamaya ya da görev tamamlamaya gelirken, bu onun kişisel avlanma alanını kapsayacaktı, toplanan kurt dişlerinin sayısı çok daha az olacaktı. Sonuç olarak gece savaşmaya karar verdi.

Beyaz bir ışık, demirhanede belirdi. Onu görünce, demirci hareketlerini durdurdu, ter içinde olan vücudunu sildi, gülümseyerek konuştu:" Genç kahraman, tam zamanında geldin, silahını sen gelmeden biraz önce tamamladım, al bunu, inanıyorum ki seni tatmin edecek."

Ardından demirci ona soğuk bir ışık ile parıldayan bir bıçak verdi.

"Ding... ... demircinin görevi tamamlandı, özel bir ödül kazandınız" Ling Chen soğuk, parlak kısa kılıcın özelliklerine baktı.

[Kurt Dişi Kılıç]: Tip: Tek El Kılıç, Kalite: Bronz, Ekipman Gereksinimleri: LV5 ve üzeri herhangi bir sınıf, keskin bir diş ve paslanmaz çelik ile yapılmış bıçak, jilet gibi keskin. Özellikler: Saldırı+18, güç+3, delici oranı +1%.

Bronz silahtı! Ling Chen şaşırmıştı. 'Mistik Ay'da düşme oranı düşüktü; oyunun ilk açıldığı gün, eğer bir oyuncu demir ekipman bile alabilirse bu gurur duyulabilecek bir şeydi, eğer birinin bronz ekipmanı varsa nefret ve kıskançlıkla karşılanırdı. Gümüş ekipman, başlangıç köyünde bir tane bulabilme olasılığı göz ardı edilebilecek kadar azdı.

Ve Ling Chen çoktan iki bronz ekipmana sahipti, ama ne yazık ki, seviye 5'e ulaşıp onları giyebilmesi için iki seviyeye daha ihtiyacı vardı.

Demirciye teşekkür etti ve Ling Chen demirhaneden çıkıp Kurt Uçurumuna doğru ilerledi.

Vücudunu en iyi o biliyordu, günde iki ya da üç saat uykuya ihtiyacı vardı ve bu ona fazlasıyla yeterdi. Üstüne, oyunda beyin yarı uyur durumdaydı, normal insanların birkaç gün çevrimdışı olmaması çok bir şey değildi. Yani, gece olsa bile, "Mistik Ay"daki oyuncu sayısı neredeyse hiç azalmıyordu. Ling Chen nereye giderse, insanların gruplaştığını görüyordu. En azından canavar sayısından fazlalardı.

Gün içinde Shui Ruo ile ilgilenirken, öğleden sonra oyuna odaklanacağına çoktan karar vermişti. Shui Ruo ile birlikte yatıyorlardı, ona ihtiyacı olduğunda sadece hafifçe dokunması yeterliydi, bunu hisseder ve anında çevrimdışı olurdu.

Acemi köyünün doğu sınırından çıkarken, başka hiçbir oyuncu gözükmüyordu, bu Ling Chen'in derin bir oh çekmesini sağlamıştı. Kayalıkların üstündeki kurtlara doğru hızlandı. Oraya vardığında, hiçbir kurt olmadığını gördü. Şüphe duymaya zamanı bile olmadan, panik içinde bir çığlık duydu.

"Yardım edin... Yardım edin! Ah...!"

Ling Chen kayalıkların daha üstüne doğru baktı. Kaba saba bir kıyafetin içinde genç bir adam gördü, on beş ya da on altı yaşlarında duruyordu, genç adam kaçmak için tırmanmaya çalışıyordu, arkasında, beş acımasız kurt onu yakalamaya çalışıyordu. Arkası kapatılmıştı yani çaresizce uçurumun tepesine doğru tırmandı, fakat orada onu bekleyen daha çok kurt vardı, sonuç olarak uçurumun tepesine tırmanmaya zorlandı ve sonunda çıkmaz bir yere vardı.

Ha? Bu bir oyuncu...... Hayır, öyle gözükmüyor. Bu...

"Ah!! Savaşçı..... Savaşçı!! Lütfen bana yardım et, sana karşılığını vereceğim!!"

Adam onu gördü, boğuk bir sesle ona bağırdı ve çaresizce yardım istedi. Bir ses Ling Chen'in kulağına geldi.

"Ding... ... 'Wang Xiaoming'i Kurtar' görevini harekete geçirdiniz. Görev Tipi: Rastgele, Görev Zaman Limiti: Yok, Görev Hedefi: NPC Wang Xiaoming'i tehlikeden kurtar ve ona acemi köyü eşya dükkanına kadar eşlik et. Görev Ödülleri: Bilinmiyor."

Xiao Ming: Yardım

Rastgele görevler normal bir istekten farklıydı, ve açıkça sıradan görevlerden de farklıydı. Çünkü belirli bir yer ya da zamanda olmazlardı, bunun yerine rastgele bir şekilde anlık olarak gerçekleşirlerdi ve bunları kabul etmek için sahip olduğun süre çok kısaydı. Örnek vermek gerekirse, Wang Xiaoming'i kurtarma görevi sadece Wang Xiaoming kurtlar tarafından öldürülene kadar var olacaktı, eğer kimse kabul etmez ya da ortaya çıkmazsa, görev doğal olarak yok olacaktı. Görevi veren kişi ölmüşse insanlar görevi bulamazlar.

Bam(birisinin düşme sesi) Wang Xiaoming panik içindeyken bir taşa takıldı ve yere düştü, arkasını döndü, yaklaşan kurda korkmuş bir şekilde baktı. Ling Chen çok uzaktaydı ve ona zamanında yetişemezdi. Ling Chen çabucak ilerledi, gözleri etrafta gezindi, vücudunu eğdi ve beş taş aldı, ardından ileri doğru koşarken bunları fırlattı.

Beş taş beş farklı yönde ilerledi, sanki kurtlar onları çekiyormuş gibi, atış son derece isabetliydi ve her biri başka bir kurdun vücuduna vurdu.

Hedefine isabet eden bir taş hiçbir şeydi; iki taşın iki farklı hedefe isabet etmesi dikkate değerdi. Fakat, beş taşı aynı anda hızla hareket eden hedeflere atıp hepsini tutturmak. Bu sadece korkutucu olarak tanımlanabilirdi.

-1,-1,-1,-1,-1.

Beş kurt anında arkasını döndü, nefretle Ling Chen'e baktılar ve bakışları ona odaklandı, bir toz bulutu anında Ling Chen'e doğru ilerledi.

Onlardan beş tane olsa bile, Ling Chen hiçbir tehlike hissedemiyordu, onları acemi kılıcıyla karşıladı ve teker teker öldürdü, iki dakika sonra, beş kurt ayağının dibine düşmüştü.

Kurt dişlerini ve bakır sikkeleri yerden aldı, hala şoku atlatmaya çalışan NPC'yle konuştu: "İyi misin?"

Wang Xiaoming yerden kalktı, üstündeki tozu temizlemek için hafifçe kendine vurdu, soluk bir yüzle konuşmaya başladı: " Sorun yok, çok korkmuştum, kurtlar tarafından öldürüleceğimi düşünmüştüm. Sadece iki parça nadir ot toplamak istemiştim kayalıkların tepesinde, iki kurdun bir anda ortaya çıkıp bana saldırmasını beklemiyordum. Neyse ki, hızlı koşarım. Beni kurtardığın için sana minnettarım. Fakat hala korkuyorum, pek çok insan bu canavarların bölgesinde yürümeye cesaret edemez, bana evime kadar eşlik edebilir misin? Evim köydeki eşya dükkanı."

Görünen o ki eşya dükkanının her gün Kurt Uçurumuna ot toplamak için çıkan çocuğu bu.

Ling Chen hiç bekletmeden tamam dedi ve Wang Xiaoming'e köye kadar eşlik etti.

Güvenli bir şekilde eşya dükkanına dönünce, Wang Xiaoming kendini eşya dükkanının sahibi Wang Ji'nin önünde attı; ve neredeyse göz yaşlarına boğuldu: " Baba!!! Seni görmek ne kadar güze, az önce seni tekrar göremeyeceğimi düşündüm."

"Nasıl ... Neler oluyor?" Dükkan sahibi büyük bir şok içindeydi.

"Kurt Uçurumuna bitki toplamaya gittim ve bir kurt aniden saldırdı, eğer o savaşçı tam zamanında ortaya çıkmasaydı ölecek ve kurtlara yem olacaktım, bana buraya kadar eşlik etmeyi de kabul etti, eğer bu savaşçı olmasaydı, seni tekrar göremezdim." Wang Xiaoming heyecanlı bir şekilde neler olduğunu babasına anlattı.

Neler olduğunu öğrendikten sonra, dükkan sahibi soğuk terler içindeydi, başını Ling Chen'e döndürdü, yüzünde minnettarlıkla konuştu: " Teşekkürler, genç kahraman, oğlumu kurtardığın için teşekkürler, buna ödül olarak, sana tüm gururumu taşıyan yaratımlarımı vermeye razıyım, onlar senin gibi kibar ve güçlü bir kahramana ait olmalılar."

Bununla birlikte, dükkan sahibi eşyaları Ling Chen'in önüne koydu, tüm eşyalar ona verilmişti.

"Ding... ... 'Wang Xiaoming'i Kurtar' görevini başarıyla tamamladınız. Tüm bu süreç içinde Wang Xiaoming zarar görmediğinden görev mükemmel bir şekilde tamamlandı, en büyük ödülü alacaksınız."

"Şöhret +10, altın sikke +20, deneyim +900[Wang Ji'nin Özel Kuvvet İksiri] x10[Wang Ji'nin Özel Büyü İksiri] x10[Wang Ji'nin Özel İsabet İksiri] x10[Wang Ji'nin Özel Hız İksiri] x10[Wang Ji'nin Özel Can İksiri] x10


ve özel ekipman [Kutsanmış Safir Kolye](ÇN)
(ÇN:İlk çevirdiğimde mavi kolye olduğundan eminim bunun :D Ama safir de mavi yani NP :D)

"Ding ... Görev 'Wang Ji'nin İsteği 2' otomatik olarak iptal edildi"
{ 23 yorum ... read them below or Comment }

 1. Elinize Saglık çok mutlu oldum yenibölümü görünce Ramazan Bayramınız mübarek olsun bu arada hadi iyi günler ...

  YanıtlaSil
 2. Kolay yoldan bitirdi görevi çakal :D

  YanıtlaSil
 3. Ne çabuk yorum yaptiniz la :D

  YanıtlaSil
 4. çeviri için teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. Bildiğin ballı la bu severim böyle ana karakteri:D

  YanıtlaSil
 6. Emeğine ellerine sağlık hergün bakıyorum ama çokta beklemiyordum iyi geldi valla

  YanıtlaSil
 7. Eline sağlık

  YanıtlaSil
 8. Güzel bölümdü, elinize sağlık

  YanıtlaSil
 9. kestirmeden görevi bitirdi vay cakal :D bölüm teşekkürler :D bayramınız mübarek olsun

  YanıtlaSil
 10. Teşekkürler ne zaman zengin çocuğun kız kardeşiyle karşılaşacak

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha var ona. Zaten ortak bir yere gidebilmek için önce 10. Seviyeye gelip şehre gitmeleri gerekiyor ya :)

   Sil
 11. Böüm için tesekkürler

  YanıtlaSil
 12. Yeni bölümü beklemekten sıkılmıştım iyi oldu valla 🤒😀

  YanıtlaSil
 13. Eline sağlık iyi oldu bu vakit nakittir sonuçta :D

  YanıtlaSil
 14. Ooooo yeni bölüm :D elinize emeğinize sağlık ceviri ve edit için teşekkürler

  YanıtlaSil

Sohbet

Yeni Bölüm Geldiğinde Haberin Olsun

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Copyright © 2013 Aozora Çeviri Grubu - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan