Posted by : NightTheFox


Çeviren: NightTheFox

[Kurt Lideri]: Tip: Hayvan, Seviye:5, Kalite: 3 Yıldız Elit, HP:1250. Kurtların lideri, çok daha büyük bir vücuda ve bir o kadar kuvvetli ısırma gücüne sahip. Saldırgan tavırlı, yanına yaklaşan farklı bir ırktan herhangi bir şeye saldırır, fakat aşırı derecede gururludur, kendi muhafızlarının gücünü kullanmaz.

1 yıldız elitler genelde normal yaratıklardan biraz daha güçlü yaratıklardır, 2 yıldız elitler genelde kaptan, 3 yıldız elitler ise doğal olarak liderdir. Onun üstünde, BOSS olarak çağırılabilecek bir çeşit lord, ya da kral bulunur.

Tanımlamadaki son cümleyi görünce, geri çekilmeye hazırlanan Ling Chen durdu, arkasını döndü ve kurt liderine yöneldi. Bu, çekici bir 3 yıldız elit olsa bile, normalde Ling Chen onu öldürmeyi planlamıyordu. Çünkü şu anda en önemlisi Shui Ruo ile yemek yiyeceği saatin yaklaşmasıydı, eğer şimdi saldırırsa, bir uluma etraftaki kurtları çağırırdı, diğer kurtların oluşturduğu karmaşa arasında kurt liderini öldürmek ne kadar zamanını alır bilmiyordu, Shui Ruo o zamana çoktan açlıktan ölmek üzere olabilirdi. Fakat... sadece o varsa, durum çok farklıydı.

Kurt liderinin saldırı bölgesine girince, bir çift korkutucu kurt gözü onun üstüne kitlendi, onu bir kurt uluması takip etti ve kurt lideri çoktan ona doğru atılmıştı. Sadece büyük değildi, aynı zamanda normal bir kurttan daha hızlıydı.

Devasa bir hava basıncı Ling Chen'e doğru ilerledi, eğer bu LV5 3 yıldız elit tarafından saldırıya uğrarsa, kırmızı kan meyvesinden gelen ekstra 100HP ile bile en azından canının 1/3'ini kaybederdi. Ling Chen, bulunduğu yere ve kurt liderinin pozisyonuna baktı, yere bakarak bir şey düşündü ve birdenbire aşağıya doğru koşmaya başladı.

Kurt lideri koşan hedefi yakından takip etti, koşu hızı en ekstrem noktasına yavaş yavaş yaklaşıyordu. Ling Chen'in hareket hızı normal bir kurdunkiyle bile karşılaştırılamazdı ki kurt liderinden bahsedebilelim. Kurt lideri çabucak ona yetişti, sonraki anda arkasında belirerek. Ardından, patlayıcı bir uluma duyuldu arkasından, kafası büyüklüğünde devasa bir kurt pençesi kocaman bir çığlıkla üstüne doğru kapanıyordu, kurdun pençesinden çıkan soğuk ışıklar parıldıyordu.

SWISH!

Çıldıran rüzgar yüzünün yanından geçince Ling Chen zor zor döndü ve kurdun saldırısını atlattı, aynı zamanda vücudu yan tarafta yere yatarak. Koşu hızını kaybeden kurt lideri yerde durdu, ön ayakları yere değdiği anda, Ling Chen'in gözlerinde soğuk bir ışık parladı, yan tarafında yatarken sağ ayağını vahşi bir kırbaç gibi kullandı, kurt liderinin ön ayağını sertçe tekmelerken.

Siktir!

Ayağı sanki metal bir plakaya vurmuş gibiydi, bu Ling Chen'in acı içinde yüzünü ekşitmesini sağladı. Aslında bu tekmenin asıl gücü kurt lideri için çok bir şey sayılmasa da, sadece biraz acı hissedebilir, fakat, eğimli yolda hızını kullanarak aşağıya inerken ve ardından bu yüksek hızında zıplayıp yere dokunurken, momentumu altında kısa bir sürede durmak çok zordu, ve eğer bu zamanda karşı yönden ayaklarına bir güç uygulanıyorsa.

Ve ardından... kurt liderinin vücudunun ön yarısı anında dengesini kaybederek yere düştü, yerin eğimli olmasından dolayı vücudu plastik bir top gibi uçurumdan yere doğru yuvarlandı, yuvarlanırken vahşi çığlıklar çıkararak.

Ling Chen en hızlı haliyle yerden kalktı, uçurumdan aşağıya doğru atıldı. Kurdun vücudu sonunda durduğunda, çok sayıda küçük yıldız başının etrafında dönüyordu, belli ki çoktan sersemlemişti.

Uçurumdan aşağıya koşmuş Ling Chen zıpladı ve kesti, "Tam Güç Vuruşu" sersemlemiş halde olup kaçamayan kurt liderine doğru kesildi.

-52!

Kurt liderinin defansı normal kurtlara göre çok daha fazlaydı, fırsattan istifade Ling Chen en hızlı şekilde "Tam Güç Vuruşu"nu kullanıyor, yavaşça onun canını kesiyordu.

-51, -52, -104!

Auuu!

Kurt lideri sinirle ayağa kalktı, ölümcül kurt pençelerini Ling Chen'e doğru kapadı. Ling Chen geri çekilmek yerine ilerledi, saldırının yönünü takip ederek önüne geçti, boynunu bir hareketle kesti, kurt tekrar saldırmadan önce eğildi ve momentumu kullanarak kurdun vücudunun altından geçip arkasına geldi, beklemeden ayağına iki kez daha saldırdı.

Saldırılardan kaçınamamış kurt lideri üstüne hedefinin yerini de kaybetmişti, sinirli bir çığlıkla arkasını döndü, fakat döndüğü anda, Ling Chen de çabucak hareket etti, tekrar kurdun arkasında belirerek ve bir "Tam Güç Vuruşu" ayağını kesti ve bunu kızgın bir kurt uluması takip etti.

Kurt liderinin vücudu çok büyüktü, uzunluğu kafasını saymazsak neredeyse 4 metreydi, sadece vücudu iki metre yükseklikteydi, fakat şu an onun insanları korkudan titretebilecek bu büyük vücudu Ling Chen için koruyucu bir ekran olmuştu ona saklanma yeri olarak. Her seferinde başarılı bir şekilde alttan, sağdan ya da soldan kurt döndüğü anda arkasına geçiyor ve bunu bir saldırı takip ediyor. Kurt lideri her arkasına döndüğünde ya Ling Chen'i kaçırıyor ya da kaybolan görüntüsünü görüyordu.

Kurt liderinin ulumaları daha da sinirli bir şekilde artıyordu, hareketleri de daha vahşiydi, fakat ne kadar vahşi olursa olsun, asla Ling Chen'in figürüne dokunamıyordu. Ling Chen'in saldırılarının çoğu "ISKA" oluyordu, verilen hasar da çok sınırlıyordu, fakat hayalet gibi yerleştiği pozisyonlarla, bu küçük saldırıları puan puan kurt liderinin canını kesmek için kullanıyordu, tam dolu can barını önce yarıya, sonra çeyreğe...

Beş dakika sonra, acı dolu bir ulumanın ardından bu yeni doğmuş 3 yıldız elit'İn canı dibe vurdu, güçsüz bir şekilde yere düştü. Ölene kadar, Ling Chen'in kıyafetinin köşesine bile bir çizik atamamıştı.

"DING... 3 yıldız elit 'Kurt Lideri'ni başarılı bir şekilde öldürdün, Şöhret+15, YP+15."

5 gümüş renkli sikke kurdun cesedinden düştü, sikkelerin yanında, şaşırtıcı bir şekilde sarı bir ışıkla parlayan bir çift ayakkabı vardı.

Bu bronz bir ekipman mı? Ling Chen hızlıca yerden aldı.

[Kurt Derisi Ayakkabılar]: Tip: Ayakkabı, Kalite: Bronz, Ekipman Gereksinimleri: LV5 ve üstü herhangi bir sınıf, kurt derisinden yapılmış sert ayakkabılar. Özellikler: Defans +8, Bünye +2, Çeviklik +2.

Bronz ekipman!

Bu, Mistik Ay dünyasında Ling Chen'in kazandığı ilk bronz ekipmandı. Gerçekten bir bronz ekipman, sadece LV5 ve 4 stat ekliyor. Çok kötü, aynı demir bileklikler gibi seviye 5'de giyilebiliyor.

Cimri 3 yıldız elit sadece bu eşyayı düşürdü. Üstüne, normal kurt dişlerinden daha büyük duran kirli beyaz kurt dişlerinden düşürdü.

[Keskin Kurt Dişi]: Kurt Liderinin kurt dişleri, demir kadar sert, jilet gibi kesici.

Kurt lideri bu dişlerden sadece 9 tane düşürdü, Ling Chen hepsini kaldırdı ve Kurt Uçurumundan ayrıldı, köye doğru yürümeye başladı.

Köye döndükten sonra, Ling Chen direkt olarak demirciye doğru yürüdü. Tam içeriye girecekken, köydeki en kırık dökük duvarın üstünde, dağınık saçlı, yüzünü ve tüm vücudunu kir kaplamış bir adam oturuyordu. Adamın görüntüsü belli belirsiz bir şekilde buruşmuş yaşlı bir adamı andırıyordu, kıyafetleri inanılmaz derecede parçalanmış, sakalı ve saçları kafasında saman gibi duruyordu. Elleri vücudunu kavramış, duvarın köşesinde kıvrılmıştı. Bu kadar uzaktan bile, Ling Chen belli belirsiz kötü bir kokunun burnuna geldiğini hissediyordu.

Yaşlı adamın yanındaki samandan ev her an çökebilecekmiş gibi duruyordu, Ling Chen sessizce düşündü... Bu adamın Köy Şefinin söylediği, asla yaklaşmaması gereken "Deli" miydi?

Aynı uyarıyı, şef onunla konuşan herkese söylemiş olmalıydı, fakat bu demek değildi ki bütün oyuncular onu dinleyecek. Aksine, insanlar bunun özel bir varlık olduğunu düşüneceklerdi, Acemi Köyü gereksiz bir NPC'yi oluşturup buraya yerleştirmezdi. Şef ne kadar çok yaklaşmamaları için uyarırsa, daha çok oyuncu bu konuda meraklanmaya başlar. Bu garip yaşlı adam, gayet de olağanüstü bir gizli görev saklıyor olabilir.

Ve bu yüzden...

Bir oyuncu dikkatlice oraya doğru ilerledi. Yaklaştığı anda, yüz şekli değişti, iğrenç koku yüzünden neredeyse bayılacaktı. Sonunda dayandı, ileriye gitti ve hevesle adamla konuşmaya başladı: "Merhaba, Yaşlı Beyefendi, sizin için yapabileceğim bir şey var mı?"

Yaşlı adam onu duymuyor gibiydi, kaşlarını bile oynatmadı.

"Nasılsınız, yardıma ihtiyacınız var mı?"

Yaşlı adam hala hareket etmedi, orada kırık bir heykel gibi oturdu.

"Peki, şöyle yapalım, ben sizi içeri taşıyayım, dışarıda güneş çok sıcak, uzun süre açıkta kalmak pek iyi bir şey değil."

"..."

Yaşlı adam yine tepki vermedi. Dişlerini gıcırdatan oyuncu ileriye gitti, adamı kaldırmaya çalışarak.

"Çektir git!!!(ÇN)"
(Bir bölümde iki küfür fazla dedim :D)

Sessiz yaşlı adam sonunda boğuk bir şekilde bağırdı, buruşuk eli bir kırbaç gibi hareket etti ve oyuncunun vücuduna bir tokat olarak indi.

BAM!!

Ağır bir ses, acınası bir bağırış, oyuncu çılgın bir rüzgarın arasındaki yaprak gibi uçtu gitti, Köyün en batı tarafından en doğu tarafına doğru uçtu. Bir hasar numarası, yavaşça havada belirdi.

-90000!

Ling Chen'in gözleri kocaman oldu, yutkundu, ve derince soğuk havayı içine çekti.

Eğer beyni onu yanıltmıyorsa ya da gözlerinde bir problem yoksa, bu yaşlı adamın rastgele bir tokatından oluşan hasar... 5 numaralı bir hasar numarasıydı!!!

Kenarda güzel bir gösteri izlemeyi bekleyen oyuncular şoke olmuşlardı, bazı oyuncular o kadar şaşırmışlardı ki yere düştüler, yüzleri soluk bir şekilde. 5 hane... yanlış, doğrusunu söylemek gerekirse bu hasar neredeyse 6 haneye ulaşmıştı, bu gerçekten korkutucu.

Kirli yaşlı adam elini çekti, hareketsiz bir şekilde orada oturmaya devam etti. Etraftaki oyuncular istemsizce bir adım geriye attılar kendilerini... Kimse bir daha yaklaşmaya cesaret edemedi.

Birkaç dakika sonra Acemi Köyü 49554'ün gizemli yaşlı adamı, bir tokatla 90 bin hasar verebilen adam, ulusal Çin bölgesi forumunun ön sayfasını kapladı...


{ 21 yorum ... read them below or Comment }

 1. Eline saglik kardesim gok guzel bir seri ihs her gun gelir :)

  YanıtlaSil
 2. Eline saglık devamını dort gözle bekliyoruz

  YanıtlaSil
 3. Ellerine sağlık Bölüm için umarım böyle devam edersin

  YanıtlaSil
 4. eline sağlık doksan bin neymiş lan :)

  YanıtlaSil
 5. Dedelerimize sahip çıkalım değerlerini gördünüz :) Elinize sağlık :3

  YanıtlaSil
 6. Ellerine sağlık süper ilerliyor bakalım neler olacak

  YanıtlaSil
 7. Ellerine sağlık
  Dedenin gitsin bi gelecek bayramını kutlasın elini öpsün dede kesin bayram hediyesi verir

  YanıtlaSil
 8. acemi köyündeki boss canavar niteliğindeki catlak dede :D bölüm için teşekkürler

  YanıtlaSil
 9. Bolum icin tesekkurler (: Ceviri hangi aralıklarla gelecek?

  YanıtlaSil

Sohbet

Yeni Bölüm Geldiğinde Haberin Olsun

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Copyright © 2013 Aozora Çeviri Grubu - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan