Posted by : NightTheFoxÇeviren:NightTheFox

Kurt, vahşi domuzdan açık bir şekilde daha hızlıydı, daha yaklaşmasa bile bir vahşilik havası ileri atılmıştı. Ling Chen'e yaklaştığında, kurdun hızı bir anda patladı, acımasızca göğsüne doğru sıçrayarak.

Fwoosh!!
(İngilizcesi böyleydi :D)

Ling Chen'in vücudunu hafifçe döndürmesiyle birlikte yüzünün önünden saldırgan bir rüzgar geçti, yüzünün bir bölümünü hafifçe karıncalandırarak. Ling Chen göz ucuyla baktı, döndüğünde arkaya basılmış hale gelen sağ ayağı büyük bir adım attı, acemi kılıcı düz bir şekilde ileri atıldı ve kurtu iki kere deldi.

-38, ISKA.

Kurtlar tam tamına model cam top denilebilir, defansları vahşi domuzlardan biraz daha kötü. Fakat aptal değilsen bilirsin ki, bir kurt tarafından ısırılmak bir domuz tarafından toslanmaktan daha çok can yakar. Saldıran kurt acı dolu bir şekilde uludu, çabucak etrafında döndü, fakat saldırmadı, aksine kafasını kaldırdı ve içten bir şekilde uludu.

Anında, 30 metre içindeki bütün kurtlar yaptıkları şeyi bıraktılar, cevap niteliğinde benzer bir uluma çıkardılar ve kafalarını aynı anda döndürdüler, Ling Chen'in tarafına doğru atılırken... Ling Chen durumu inceledi, üstüne zıplayan kurtların sayısı 1,2,3... 6,7... önündekini de sayarsa toplamda 8 taneydi!

Buradaki tek oyuncu Ling Chen'di, ona bu sürüyü ayırmak konusunda yardım edecek kimse yoktu, yani bir ulumayla, tüm kurtlar şüphesiz ona saldırdılar. Bu çeşit bir güce karşı LV5 bir oyuncu bile... Sadece bir de değil, 5,6 LV3 oyuncudan oluşan bir parti bile korkmuş bir şekilde kaçışırlardı, çocukça davranıp 8 kurdun saldırısına dayanabileceklerini düşünmezlerdi. Ling Chen'in gözleri onların bulundukları yerleri taradı, fakat kurtların bölgesinden kaçmadı, aksine ilk kurda doğru ilerledi.

ISKA, ISKA.

Kurdun sıyrılma şansı açıkça vahşi domuzunkinden daha yüksekti, seviye üstünlüğünü de ekleyince, Ling Chen'in beş saldırısından en az 3'ü ISKA'ydı. Yaralı kurt pençelerini ona zıplarken savurdu fakat sadece havayı yakalayabildi, ön pençeleri hareket bile etmeden önce, Ling Chen çoktan onun varacağı yeri tahmin etmiş, başarılı bir şekilde en küçük hareketleri kullanarak sıyrılmıştı. Ardından bu küçük açığı kullanarak hızlıca saldırmış ve kurdun vücuduna 3 kesik atmıştı.

-37, ISKA, -90!!

Büyük bir "ISKA" sonrasında, mor bir hasar göz alıcı bir biçimde kurdun kafasının üstünde yükseldi.

Kritik + delici!

Eş zamanlı olarak kritik ve delicinin aktifleşme şansı çok küçüktü. Ling Chen'in şimdiki 5% delici oranı ve 7% kritik oranı ile, eş zamanlı olarak kritik ve deliciyi aktive etme şansı sadece 3/1000'di. Fakat bir kez aktive olduğunda, verilen hasar göz ardı edilemeyecek kadar etkileyiciydi. Ling Chen'in "Kritik delici"si altında, kurdun canı yarıdan da fazla azaldı, önceki iki saldırıyı da ekleyince, çoktan kritik bir duruma girmişti.

Bu sırada diğer 7 kurt farklı yönlerden vahşi bir hava taşıyan çığlıklarla Ling Chen'e doğru atıldılar.

7 Yönden gelen rüzgarın uğultuları Ling Chen'in kulaklarında çınladı, gözü sadece bir tarafa bakabilirdi fakat kafasında, 8 kurdun net görüntüleri oluştu. Kurtlar kuvvetli patlayıcı bir güce sahipti, atılırlarkenki hızları da nispeten korkutucuydu. Bir kurdun önden atılması, normal insanlar çoktan bunu atlatmakta zorluk çekiyordu, dahası burada 7 tane vardı... ve 1 tanesi, her an dönüp ısırabilecek yakınlıkta.

Ling Chen'in aklı tamamen odaklanmıştı, yüzünde bir parça da olsa temkinli olması gerektiğini gösteren bir ifade vardı... bu onun Mistik Ay'a girdikten sonra ilk defa ciddi olduğu andı. Keskin hislerinin yönlendirmesiyle, tepkileri ve kararları bir insanın limitini geçmişti, 7 kurt vücutlarını atılmak için kaldırdıklarında, onların hareketleri, yöneldikleri taraf ve yok oldukları çizgiler açıkça kafasının içinde oluştu. Vücudu hafifçe alçaldı, sağ ayağı yere vurdu, bundan ortaya çıkan güçle birlikte vücudu inanılamaz bir açıda ileri atıldı. Anında, kanlı bir hava taşıyan fırtına gibi iki rüzgar arkasına doğru hareket etti. Sol eli hafifçe yere dokundu, momentumdan faydalanarak çevik bir takla attı, soldan saldıran 3 kurt tamamen ıskaladılar, aynı anda son 2 kurt bir "BAM" sesiyle birbirine çarptı o sıyrıldığı anda.
(Burası çok zor oldu :D Devrik cümlelerim olabilir, affola.)

ISKA

Ling Chen'in beklenmedik bir şekilde yanında belirdiğini gören kurt çabucak vücudunu kıvırdı ve ağzını açtı, sivri dişleriyle boynuna doğru ısırmaya başladı fakat Ling Cehn'in hareketleri ondan çok daha hızlıydı. Acemi kılıcı kurdun vücudu boyunca bir "ISKA" bırakarak kaydı ve hiç durmadan geriye doğru döndü ve kurdun vücudunu tekrar deldi.

-38!

"Kritik delici"yle kesilmiş olan kurdun son HP damlaları da bu darbeyle birlikte dibe vurdu. Hareketi durdurdu, ve ardından acılı bir ulumayla yere kapaklandı, kirli beyaz bir kurt dişi ve 2 bakır sikke bırakarak.

Rahatlıkla kurt dişini yerden aldı, arkasında, 3 kasırga bir araya gelip ona saldırdı, Ling Chen arkasını dönmedi, çömeldi ve bir anda yere yattı, ardından sağ eliyle yukarıya doğru "Tam Güç Vuruşu" ile kılıcını savurdu.

SHING!!

3 geri kurt figürü Ling Chen'in üstünden uçtu ve ortadaki karnından tam güç vuruşu ile kesildi, ne yazık ki kocaman bir "ISKA"ydı. Ling Chen çabucak ayağa kalktı ve aynı zamanda diğer tüm kurtların saldırısından kurtuldu. Ardından bir açık buldu ve ileriye doğru kılıcını batırdı.

Kurt sürüsü deli gibi hareket ediyordu, üst üste binen ulumaları duyuluyordu ve her zıplayışlarında yerden kum çıkartıyorlardı.

Ling Chen'in vücudu hayali bir gölge gibi 7 kurdun arasında dans ediyordu, bazen sağa gidiyor bazen sola gidiyordu ve bazen sanki ölmek istermiş gibi kendi bir araya getirdiği kurtların arasına dalıyordu.

Bulunduğu yerler tamamen rastgeleydi, sanki istediği her yere gidebilirmiş gibi. Lakin, eğer burada bir oyuncu olsaydı Ling Chen'in kayarak hareket eden figürünü gördüğünde şüphesiz salağa dönerdi. Sanki normal kelimelerle tanımlanamayacak bir uzaylı görmüş gibi. Çünkü Ling Chen her hareket ettiğinde, bastığı yerler daha yeni oluşmuş bir boşluk oluyordu, sonraki pozisyonu, başka bir boşluk, ve bir önceki boşluk anında çıldırmış kurtlar tarafından kapatılıyordu.

Bu sakin dış görünüşü altındayken, kimse beyninin içinde anlık olarak çakışan görüntüleri tahmin edemezdi.

Fwoosh! Fwoosh! Fwoosh! Fwoosh!
(Buldum! Hani ninjalı animelerde bir anda karakter yoktan var oluyor ya :D Bu ses o ses işte. Fwoosh!!! :D )

Bir saniyede, sanki büyü yaparmış gibi vücuduna dört kez yön değiştirtti, ayağı yere değdiğinde, önünde tamamen açık bir kurt sürüsü vardı. Çabucak saldırılarını yoğunlaştırdığı kurda doğru atıldı, iki "Tam Güç Vuruşu" ile kılıcını ona batırdı.

ISKA, -58!

Mavi kritik hasar numarası kurdun vücudundan havalandı, ikinci kurt da acı dolu inleyerek yere düştü, arkasında bir kurt dişi ve kırmızı iksir bırakarak.

Kurt sürüsü tarafından sarılmak, dışarıdan birinin gözünde, her sıyrıldığında aşırı derecede tehlikeliydi, bir saç teli kadar hata ve kurtların pençeleri arasında gömülürdün. Buna rağmen bu kadar yoğun düşman grubu içerisinde onun saldırı yoğunluğu hiç de az değildi. Ortalama her 3 saniye bir kez saldırmak, her türlü anlık açıkta, bütün bu anlarda hedefli bir şekilde saldırmak hem de. Söylemeye gerek yok, her saldırısında, sadece tek bir hedefe oluyor, o düşene kadar. Sadece saldırılarından kaçınmıyor, aynı zamanda sıyrılırken arada boşluklar açıyor, onların pozisyonlarını kontrol ediyordu.

Bunu bu seviyeye kadar yapabilen biri, bildiği tüm insanlar arasında sadece iki kişiydi... Bunlar "Xia Wa" ve o yeraltı dünyasının eğitmeni, çoktan ölmüş olması gereken - "Hell".

İkinci kurdun ölümünün ardından, Ling Chen durumla çok daha rahat idare etti. Kurtların saldırıları daha ve daha vahşi oldu fakat patlayıcı güçleri ne kadar fazla olursa olsun, Ling Chen'in gölgesine bile dokunamıyorlardı, aksine Ling Chen'in kontrolü altında uyuşuyorlar, kendi dostlarını ısırıyorlardı.

BAM!

BAM!

BAM!

Bir "Tam Güç Vuruşu" ile birlikte, son kurt da Ling Chen'in ayaklarının dibine düştü. Tüm bu işlem 5 dakikasını bile almadı. Ling Chen 8. kurt dişini de aldı ve çantasına yerleştirdi, ifadesizce uçurumun tepesine, kurtların daha yoğun olduğu bölgeye yürüdü. Yüksek seviyeli canavarları öldürerek çoktan bunun dezavantajlarını fark etmişti. En çok ortaya çıkan ise isabet oranıydı... Ortalamada 5 vuruştan 3'ü "ISKA" oluyordu. Eğer isabet oranı yeterince yüksek olsaydı, o zaman bu kurtları öldürdüğü hız da çok gelişirdi. Fakat SP'lerini çevikliğe koymasını söylemek, bu konuda çok isteksizdi. Şu anda LV5'e elinden geldiğince hızlı ulaşmak istiyordu, kendisiyle kurtlar arasındaki seviye farkını kapatmak ve demir bilekliği giyerek isabet oranını 2 puan arttırmak. Aynı zamanda, kurtları öldürme hızı birkaç kat artacaktı.

Tüm öğleden sonra, Ling Chen Kurt Uçurumunun tepesinde tüm gücüyle kurtları öldürdü. Demircinin görevi için 100 kurt dişi Wang Ji'nin görevi için ise 1000 kurt dişi gerekiyordu, toplamda 1100 kurt dişi. Şu anki öldürme hızı ve her gün oyun dünyasında geçirdiği zaman ile, bu iki görev muhtemelen yarın akşama kadar bitecekti.

"DING... Tebrikler, seviye atladınız, şimdi LV3, HP+10 MP+10, 5 SP kazandınız."

Bütün öğleden sonra kurtları öldürmek, çoktan akşam olmak üzereydi, Ling Chen en azından LV3'e ulaşabilmişti. Sonunda kurtları öldürmeyi bıraktı, en tepedeki kayanın üstüne oturdu ve bir nefes verdi. Ardından statü sayfasını açtı... O anda gözleri yuvasında döndü, neredeyse uçurumdan düşüyordu.

LV3'den LV4'e geçerken gereken deneyim puanı LV2 ile LV3 arasındakinin 5 katıydı.

Bu ne lan...

Hafifçe şüpheye düştükten sonra, Ling Chen bütün SP'lerini kuvvete koydu. Çantasındaki kurt dişlerini saydı, ardından saate baktı ve aşağıya doğru koşmaya başladı. İlk başta demircinin görevini teslim etmeye.. ve ardından çevrim dışı olup Shui Ruo'yla ilgilenmeye karar verdi.

Bu sırada, son derece kasvetli bir uluma arkasından geldi, Ling Chen durdu, çabucak arkasını döndü ve az önce durduğu noktada devasa 2 metre boyunda bir kurdun uluduğunu gördü, kafasının üstünde, 3 altın yıldız parladı.

3 yıldız elit!!!
{ 24 yorum ... read them below or Comment }

 1. İlk Shui Ruo mu 3 yıldızlı mı :D Elinize sağlık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 3 yıldızlı tabiki :D Köye geri dönmez ama muhtemelen. 3 yıldız olduğuna bakma sen Ling Chen karşısında boss olsa ne yazar :P

   Sil
  2. Bu kardeşine de çok önem veriyor ya ikilemde kaldım yoksa inancım tam karşında öleceği bir bossla karşılaşacağını sanmıyorum :)

   Sil
  3. Sonucu sonraki bölüme artık :D

   Sil
  4. Iyi kalpli vefakar cevirmenizi merakla bekleyecegiz artik bir bölüm daha cevirsin diye

   Sil
 2. Bölüm için teşekkürler... Diğer bölümü sabırsızlıkla bekliyorum!

  YanıtlaSil
 3. Eline saglik her bolum geliyormu geliyorsa saat kac gibi baya guzel serimis

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her gun olucakti herneyse cevaplarsaniz sevinium

   Sil
  2. Bu hafta özellikle ekstra bölümler yayınladım. Şimdilik haftada 3 bölüm vermeyi düşünüyorum. Aklımda öyle bir fikir olmasa da ileride bölüm sayısını ya okuyan artarsa arttırırım ya içimden bol bölüm paylaşmak gelirse ya da (Çok çok çok düşünmem gerekir biri böyle bir şeyle gelirse karşıma) bağış açarsak siteye 'bu seri' için ve ben bunu kabul edersem. Şimdilik 200 okuyucudayız. 300 olacağını hesaba katarak haftada 3 bölüm gibi düşündüm

   Sil
 4. Çok güzel bölümdü elinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 5. Hızın karşısında dilim tutuldu kendimden gectim güneşe ateş ediyorum...

  YanıtlaSil
 6. Çok iyi gidiyor bakalım ileride neler olacak

  YanıtlaSil
 7. Harika! Aslinda bu novel ilgimi cekmiyordu sonra epiknovelde duyuruda ATGnin yazarinin noveli oldugunu ogrendim ve firsati kacirmadim ! ^-^ yeni bolumu sabirsizlikla bekliyorum ♡

  YanıtlaSil
 8. Guzel bolumdu elinize saglik :D . Ayrica bolumlerin gelme duzeni var mi ?

  YanıtlaSil
 9. bölüm için teşekkürler acil bir bölüm lazım ama çevirmen kardeş:D

  YanıtlaSil

Sohbet

Yeni Bölüm Geldiğinde Haberin Olsun

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Copyright © 2013 Aozora Çeviri Grubu - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan