Posted by : NightTheFoxKüçük bir not: Bu bölüm elimdeki zaman kıtlığı yüzünden bir süredir yayınlanma fırsatı olmayan bir bölümdü. Yani çevirmiyor ya da çeviriyi tamamen bırakmış değilim :D Bilgisayara geçemedim o kadar ;)
-------------------------

Hemen durarak, Rui ayağını döndürü, gücünü parmaklarına verdi ve hızla yaklaşan Elit Gri Kurtun yan tarafına kaçtı. Rui elindeki Acemi Tahta Kılıcını acımasızca onun vücuduna sapladı.

Zayıf bir noktaya vurmamıştı yani ortada bir kritik vuruş yoktu.

Ancak, Elit Gri Kurt Rui'nin aniden böyle saldıracağını düşünmemiş ve o kadar hızlı atılmıştı ki kendini durduracak zamanı olmamıştı yani hızlıca yandan geçip gitmişti. Fakat, atılma hızına bağlı olarak o basit darbe tahta kılıcın etin içine girmesini sağlamıştı. Elit Gri Kurt sonunda durduğunda vücudunda kocaman bir yarık açılmadığı görülüyordu. Bu sanal gerçeklik olduğunda, ortada bir yara yoktu fakat kurda yapılan hasar gerçekti. Sadeece basit bir batırmadan, Rui fırsatı yakaladı ve Elit Gri Kurta 42 canlık hasar verdi.

"Awooooo..."

Kafasını eğerek, Elit Gri Kurt güçlü bacaklarını kullandı ve Rui'ye doğru yürüdü, korkunç dişlerini göstererek. İğrenç salyaları onun soğuk ve sert dişleri arasından damlıyorlardı, kana susamış gözleri onun üstüne dikilmişken, ve öfkesini gösteren tehditkar bir hırlama çıkardı.

Rui gözlerini kıstı, gözbebekleri ona dikildi ve Elit Gri Kurda göz bile kırmadan baktı. Vücudunda momentumu yakalayarak, acemi tahta kılıcını sıkıca kavradı ve tamamen hedefine konsantre oldu.

"Awooo..."

Rui'nin keskin bakışlarına daha fazla dayanamayarak, kızgın Elit Gri Kurt, vücudundaki küçük ve acı verici yaranın da verdiği hırsla aniden saldırdı.

"Humph!"

Rui'nin ağzı hoş olmayan, soğuk bir gülümseme çıkardı. Birbirlerine yakın hızları neredeyse eşit sayılmasına rağmen, Elit Gri Kurt aniden saldırmıştı. Çok intihara meyilli bir hareket.

Nimble Wind!

Tereddütsüz, Rui Nimble Wind'i kullanıp hızını 10'a çıkardı ve böylelikle Elit Gri Kurdun 5 katı hıza sahip oldu!

Hızlıca ileri atıldı, Rui ve Elit Gri Kurt arasındaki mesefe neredeyse 1 metreyken, durdu ve acımasızda Elit Gri Kurdun pençesini tekmeledi ve diğeriyle çarpıştırdı.


İki hasar numarası Rui'nin üstünde ve Elit Gri Kurdun kafasında belirdi.

Hafifçe gülerek, Rui ayaklarına daha fazla güç verdi ve sol tarafa doğru salladı. Elit Gri Kurdun pençeleri kenara itilmişti ve ölümcül noktaları açıktaydı.

Rui onun vücudunun üstünde zıpladı ve acımasızca Elit Gri Kurdun tam kalbine kılıcını sapladı.


Bir kritik saldırı olması ile birlikte aynı zamanda Elit Gri Kurda 100 hasar vurmasını sağlayan ölümcül bir saldırıydı da.

'Ben daha bitirmedim!'

Rui Elit Gri Kurdun acı ulumalarını görmezden gelmişti, bileklerine daha fazla güç koydu, döndürdü ve tahta kılıç kurdun göğsünü ezmeye başladı.

Rui kurttan gelen pençeden sıyrılmak için vücudunu eğdi, tahta kılıcını güçle aşağıdan kurdun göğsüne doğru salladı ve kılıcı onun etinden yukarı doğru çekti.


...

Onu tahrip edip ardından güzelce Elit Gri Kurdun 80 canını daha kesti ve bunların üstüne onu yaralı duruma sokup her saniye can kaybetmesine sebep oldu!

Batır, yar, bas, kes, vur!

Elit Gri Kurdun yaralı halinin fırsatını ve avantajını alarak, Rui Nimble Wind'in etkisi altındayken çılgın çocuklar gibi hızlanarak kurdun etrafında dönmeye başladı.

Bir dakika içinde, kurdun canının çoğu bitmiş olsa da çok az kaldığı için, Rui bıkmadan usanmadan ölümcül noktalarına saldırdı. Kurdun HP barı sonunda iki hanelilere kadar düşmüştü.

'Bitti!'

Nimble Wind'in etkisi kayboldui Rui'nin hızı Gri Kurtla aynı olan haline döndü ve çevresinde dolanmaya bıraktı. Bacaklarını eğdi ve kurdun üstüne zıpladı Elit Gri Kurdun ona gelen keskin pençelerini görmezden gelerek ve elindeki Acemi Tahta Kılıcını acımasızca onun gözüne sapladı.Rui ve Elit Gri Kurdun arasındaki iki hasar numarası kafalarının üstünde belirdi.

Sarı kritik vuruş Rui'nin neredeyse tüm canını yok etmişti. Rui neredeyse ölüyordu. Rui'nin son saldırısı Elit Gri Kurtla buluşmuş ve HP'si sıfırlanmıştı. Acı bir ağlamanın ardından Elit Gri Kurt sonunda düştü.

"Huuu..."

Savaşmadan önce zaten yorgunda ve Elit Gri Kurdu öldürdükten sonra, vücudu neredeyse parçalanacakmış gibi hissediyordu. Neyse ki, bu lanet kurt her şeye rağmen düşük seviye bir Elit canavardı ve sadece rakibine nasıl hızlı saldırılacağını biliyordu. Eğer dolambaçlı yollardan savaşmamış ve Nimble Wind'in etkilerine sahip olmamış olsaydı Rui kazanabileceğini düşünmüyordu.

Her şeye rağmen, ağır çalışmalar her zaman ödüllendirilmiştir. Elit Gri Kurdun cesetinden düşene bakınca, Rui gülümsemeden edemedi.

İlk ve en önemlisi, statü penceresini açtı ve 2 serbest yetenek puanını STR'ye koydu. Statü penceresine bakmasının ardından, EXP çubuğunun çoktan 87% dolduğunu gördü ve hafifçe gülümsedi. Elit yaratıklar mükemmeldi; sadece bir tanesini öldürmek ona bir seviye atlatmıştı.

Çantasını açtıktan sonra, Rui ilk olarak kazandığı parayı tespit etti: 5 gümüş ve 32 bakır sikke. Rui bu konuda çok mutluydu, 3 saat boyunca avlanmasının ardından normal Gri Kurtlar ona sadece 3 gümüş sikke vermişti. Sadece bir Elit Gri Kurt öldürmenin ona 5 gümüş sikke vereceğini hiç düşünmemişti. Para ikincil öncelikti, bu yarı-reis iki parça ekipman düşürmüştü Rui için ve bu günün sonundaki gerçek ödüldü.Bu iki parça ekipman Rui'yi kendinden geçirdi! Hala elindeki Acemi Tahta Kılıcı hançerin yerine kullanılabilse bile gerçekte, kılıç, hançer kadar iyi değildi. Burada düşen Hançer boyalı seviye bir ekipmandı! Bu Rui'yi çok heyecanlandırmıştı.

Buna ilaveten, Kurt Dişi Hançeri bulmasının yanı sıra, Elit Gri Kurt cömertçe ona defansta 3 puan ekleyen bir çift Gri Kurt Botları vermişti; bu çok iyiydi. Lakin, Rui'yi aşırı derecede sevindiren diğer eklenen stat puanlarıydı. Gerçekte hıza sırtını dayadığı için, Hız statında daha fazla puanı olursa, canavarları avlarken çok daha fazla bir özgüvene sahip olurdu.

Her seferinde bir adım!

Rui bu ilkeyi takip ediyordu.

En başında, oyuncular arasında küçük bir fark vardı ve eğer durumu değerlendirmeseydi, bu fark gitgide artardı.

Rui bugün herkesi geçip geçmediğini söyleyemiyordu, ancak, birçok insan onunla yarıştırılamazdı bile. Eğer bu yoldan gitmeye devam ederse, Rui, hiç şüphesiz, bu sanal gerçekliğin en güçlü insanı olacaktı. Dünya büyük bir yer, Rui kibirli olmayacak ve cennetin altında en güçlü olduğunu düşünecek.

Özgüvene sahip olmak iyidir fakat aşırı özgüven kibire sürükler. Şu an bir numara olmasa bile, hırslı. Hırsına ulaşmak için çok sıkı çalışacak, dişini sıkacak ve kişişel güçleriyle yeteneklerine güvenerek bir numara olacak. Hiçbir şey imkansız değil!

Sevinçli bir şekilde hançeri ve botları giyerken, ani bir şekilde saldırısı, savunması ve hızı yükseldi.

Değiştirerek, Acemi Tahta Kılıcını ve sandaletlerini çantasının içine koydu. Onları atmak istememişti. Her oyuncunun elli boş yeri olduğundan, şu anki durumda, bu fazlasıyla yeterliydi ve o muhtemelen elli boşluğun yeterli olmayacağı bir duruma düşmezdi.

Çantasını düzenledikten sonra, Rui aniden çantasında başka bir eşya daha olduğunu fark etti.'Vaa, çantamın bir köşesinde benim şu ana kadar fark etmediğim bir parça deri varmış. Renkli bir ekipmana dönüştürülemese bile, bir ekipman yaratmak için kullanıldığında her türlü başlangıç ekipmanından daha iyi olur. Ah! Bu durumda, bir silah ve bot kazandım; bir acemi için bunlar son derece güzel. Eldivenler, kemer, pelerin ve diğer aksesuarlar için, daha çok yol var!'

Hafif eğimli tepeye bakınca, Rui kendi kendine düşünde ve ileri doğru hareketlendi. Vücudunun şimdiki hali onun başka bir elit avı avlamasını engelliyordu lakin, yeni ekipmanları da aldıktan sonra, onları denemek istiyordu. En kötü durumda, Elit bir canavar görürse kaçabilirdi. Diğer lanet elit canavarların önüne çıkacağına inanmıyordu.

İlerlerken, Rui'nin yavaşça kuyruğunu sallayarak yürüyen Gri Kurdu görmesinin ardından çok geçmemişti. Önüne doğru bunu doğrulamak için yürürken Rui bir nefes bıraktı. Sadece normal bir Gri Kurttu!

Kurt Dişi Hançerine dokunarak, Rui biraz gülümsedi ve dimdik oraya doğru atıldı. Rui yeni ekipmanlar almadan bile önce, rahatlıkla Gri Kurdu parçalayıp bitirebiliyordu. Şimdi, Kurt Dişi Hançer ve Kurt Botları iler birlikte, sonuçtan bahsetmeye bile gerek yoktu. Ölümcül noktalara iki darbe ve bir kritik vuruş, kurt yere devrilmeden önce bir ses bile çıkaramamıştı!

Sadece normal bir gri kurt olduğundan Rui onu öldürmek için çok büyük bir çaba harcamamıştı. Deneyim Çubuğunun 5. Seviyede 90%'a çıktığını görünce, biraz düşündü ve seviye 6 olana kadar avlanmaya karar verdi. Sonrasında dönmek için çok geç olmazdı.

Tepeden yukarı doğru çıkarken, Rui dinlenmeden iki saat boyunca avlandı ve deneyim çubuğu 99%'a kadar çıktı.

Bilmeden, tepenin en üstüne ulaştı. Rui etrafına bakındı. Gri Kurtları geç, herhangi bir kurt tüyü bile yoktu etrafta. Rui çaresiz kaldı 'Lanet olsun! 99%'dayım fakat benim için avlayacak bir şey mi kalmadı?'

Tam Rui geri dönüp köye doğru ilerleyecekken, bir an ileride hareket eden bir şey gördü. Donakalmış bir şekilde, tepenin köşesinde bir dağ olduğunu farketti ve dağın tepesinde ne çok yoğun ne de çok seyrek olan bir orman vardı.

Merakına yenik düşerek Rui dişlerini gıcırdattı ve ilerlemeye hazırlandı.

Ormanın içinde, bu bölgenin kayda değer bir hissi olduğunu hissetti Rui. Diğer insanlar hissetmeyebilirdi fakat Üstün Suikastçi olmasından dolayı, bunu görmezden gelemezdi.

Elindeki Kurt Dişi Hançere sıkı sıkı sarılarak, Rui gözlerini dört yöne dikerek yavaşça ilerledi. Çimenler bile azıcık oynasa buna tepki verirdi.

Gergince ileri doğru beş dakika boyunca ilerledi. Küçük bir ormanın içinden geçerken, Rui büyük bir kayanın yanından yürüdü ve aniden çabucak onun arkasına saklandı.

"Hık..."
(Ç/N: Bu yutkunma oluyor :D )

Ağzında birikmiş tükürüğü acı acı yutarken, Rui yavaşça ve sessizce başını büyük kayanın arkasından kaldırdı ve etrafa bakındı.

Ortadaki büyük boş alanda, güçlü görünen ve aşırı büyük bir kurt yatıyor ve ondan çok da uzakta olmayan üç küçük boyda kurt bekliyordu. Pozisyonlarına bakarak, üç küçük kurt arkadaki büyük kurdu koruyor gibi duruyordu.

Bir Lider??
(Ç/N: Burada lider kullanmak uygun geldi. Ve son bir karar olarak da bu Boss olayını uygun kelimeyle anlatmaya karar verdim...)

<<<4.Bölüm

{ 8 yorum ... read them below or Comment }

 1. Sagolasin bayram bayram elin nurlansin da daha hizli çevir İnşallah :)

  YanıtlaSil
 2. TAMDA EN İYİ YERİNDE BİTTİ 4 GOZLE BEKLİYORUZ :)

  YanıtlaSil
 3. Eline saglik bekliyoruz heyecanla

  YanıtlaSil
 4. Yanıtlar
  1. Çevirmenimiz Ygs-Lys ye hazırlaniyor ve ailesinin demesi üzerine pc yi kaldırdı ,kendisi aksini diyene kadar bölüm gelmeyecek veya ben çevirmek istiyorum diyen biri çıkarsa artık bilmiyorum

   Sil
 5. Guzel bi seriye benziyor şimdiye kadarki cevirileriniz icin Teşekkürler umarim birileri cevirmeye devam eder

  YanıtlaSil

Sohbet

Yeni Bölüm Geldiğinde Haberin Olsun

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Copyright © 2013 Aozora Çeviri Grubu - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan